Qera Apartament,Astir 2+1+2 , 480 Euro

 • € 480
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament,Astir 2+1+2 , 480 Euro
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament,Astir 2+1+2 , 480 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Ngjitur me Bar Artistin

• E mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Apartament ne katin e 5  te nje pallati me siperfaqe 85m².Ambienti eshte i organizuar nga 2  dhoma e gjumit, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,2 tualet. Totalisht i investuar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 10:17 am Përditësuar 23 Prill, 2024 at 10:17 am
 • ID e pronës: MRE-42332
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127