Qera, Apartament 2+1+2 vendparkime Ekskluzive, Qender, 1300 Euro/Muaj

 • € 1,300
Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2 vendparkime Ekskluzive, Qender, 1300 Euro/Muaj
Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Qender, 1300 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa:Qender,rruga Dervish Hatixhe
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 1300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete ,ballkoni dhe 2 poste parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Maj, 2024 në 1:11 pm Përditësuar 13 Maj, 2024 at 1:11 pm
 • ID e pronës: MRE-47077
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazhe: 2
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931