Shitet Apartament 2+1+Blk, Zogu I Zi, 210,000 Euro.

 • € 210,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+Blk, Zogu I Zi, 210,000 Euro.
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 210,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Zogu I Zi, 210,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Zogu I Zi

• Kati 7

• Siperfaqe 95 m²

💶 210,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 95 m², ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, 2 tualete dhe ballkoni.

Apartamenti shitet bosh. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Maj, 2024 në 1:52 pm Përditësuar 13 Maj, 2024 at 2:00 pm
 • ID e pronës: MRE-47078
 • Çmimi: € 210,000
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257