Qera, Apartament 2+1+2,Casa Italia , 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Pavarsia, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2,Casa Italia , 350 euro/muaj
Rruga Pavarsia, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Casa Italia, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Rruga Pavarsia  Pike Referimi: Casa Italia
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 3 TE NJE pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 3:57 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 12:13 pm
 • ID e pronës: MRE-50695
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pavarsia, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134