Qera, ambient per Zyra, Bulevardi Zogu i Pare, 470 euro

 • € 470
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, ambient per Zyra, Bulevardi Zogu i Pare, 470 euro
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient per Zyra, Bulevardi Zogu i Pare, 470 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Bulevardi Zogu i Pare, prane Qendres

• bosh

• Kati 4

• 💶 470 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 3 dhoma te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 10:06 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:06 pm
 • ID e pronës: MRE-50720
 • Çmimi: € 470
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509