Apartament 3+1+2, Selvia, 1100 Euro

 • € 1,100
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 3+1+2, Selvia, 1100 Euro
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 1,100

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+2, Selvia, 1100 Euro

• Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: Kompleksi Halili

•I mobiluar

• Kati 5

• Pallat

•1100 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1+2 ne katin e 5 te nje pallati me siperfaqe 166 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 2 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Disponon post parkimi!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Qershor, 2024 në 10:12 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 10:04 am
 • ID e pronës: MRE-50743
 • Çmimi: € 1,100
 • Sip. totale: 166 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134