Qera, Apartament 1+1, Fresk 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Fresk 300 euro/muaj
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Fresk, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1+2Blk
 • Adresa: Rruga Muhamed Deliu Pike Referimi: Fresk
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+2blk, me një sipërfaqe prej 76m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori,tualet dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Qershor, 2024 në 11:38 am Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 11:39 am
 • ID e pronës: MRE-50763
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 76 m²
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509