Qera, Garsionere, Shkoze, 220 euro/muaj

 • € 220
Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsionere, Shkoze, 220 euro/muaj
Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 220

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsionere, Shkoze, 220 euro/muaj

 • Tipologjia Garsionere
 • Adresa: Rruga Ali Shefqeti Pike Referimi: Shkoze
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 220 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Garsionere, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Hyrja ka organizim shume të mirë dhe ofrohet i mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Qershor, 2024 në 1:47 pm Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 1:51 pm
 • ID e pronës: MRE-50775
 • Çmimi: € 220
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256