Qera, Apartament 2+1+2wc, Rruga 5 Maji, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2wc, Rruga 5 Maji, 450 Euro/Muaj
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2wc+blk, Rruga 5 Maji, 450 Euro/Muaj

Tipologjia 2+1+2wc+blk

Adresa: Rruga 5 Maji, prane Black Stone

bosh (vetem kundrabufe)

Kati 5

đź’µ Cmimi 450 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+blk, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 5  te nje pallati te ri me ashensor. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e pa mobiluar vetem me kundrabufe dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete dhe nje ballkon

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Qershor, 2024 në 6:25 pm Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 6:25 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-50811
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndĂ«rtimit: 2022
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 8, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544