Qera apartament 2+1+2wc, Yzberisht, 400 Euro.

 • € 400
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera apartament 2+1+2wc, Yzberisht, 400 Euro.
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me  qera apartament 2+1+2wc, Yzberisht, 400 Euro.

• Tipologjia: 2+1+2wc

• Adresa: Misto Mame, Yzberisht

•  I mobiluar

• Siperfaqe 100m²

• Kati i  4

💶 400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 100m²  dhe ndodhet ne katin e 3 ne nje pallati, ne Yzberisht. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 10:08 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 10:08 am
 • ID e pronës: MRE-50872
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931