Shitet,Apartament 1+1,Xhamllik, 88.000 Euro

 • € 88,000
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet,Apartament 1+1,Xhamllik, 88.000 Euro
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+1  Xhamllik, 88,000 Euro.

 • Tipologjia: 1+1
 • Adresa: Rruga Arkitekt Sinani, Pike Referimi: Xhamllik
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi I Shitjes 88,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 1 dhome gjumi dhe  tualeti . Shitet i mobiluar teresisht dhe eshte I investuar deri ne detaje.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ka pamje lindje -perendim.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 10:11 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 10:20 am
 • ID e pronës: MRE-50877
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509