Shitje, Apartament 2+1+blk,  Fresku, 130.000 Euro.

 • € 130,000
Thoma Filipeu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1+blk,  Fresku, 130.000 Euro.
Thoma Filipeu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+blk,  Fresku, 130.000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+blk
 • Adresa: Rruga Thoma Filipeu, Pike Referimi: Fresku
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi I Shitjes 130,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhome gjumi, korridori, ballkoni dhe  tualeti . Shitet i mobiluar teresisht dhe eshte I investuar deri ne detaje.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar per banim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 10:42 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 10:42 am
 • ID e pronës: MRE-50895
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. e pronës: 98 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Thoma Filipeu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Video

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544