Apartament 1+1, Ish Restorant Durresi, 450  euro/muaj

 • € 450
Rruga Memo Meto, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Ish Restorant Durresi, 450  euro/muaj
Rruga Memo Meto, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep Qera , Apartament 1+1, Ish Restorant Durresi, 450  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Ferit Xhajko
E mobiluar
Kati 1
Pallat
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin 1 ne nje pallati. Apartamenti ka 1 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes 1 aneks gatimi  1 tualet dhe ballkoni..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 11:13 am Përditësuar 12 Qershor, 2024 at 12:22 am
 • ID e pronës: MRE-50900
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Memo Meto, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127