Qera, Apartament 2+1, Blloku i Ambasadave, 550 euro/muaj

 • € 550
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Blloku i Ambasadave, 550 euro/muaj
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Blloku i Ambasadave, 550 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Naim Frasheri   Pike Referimi: Ambasada Kineze
 • I mobiluar
 • Kati 6
 •  Pallat
 • Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 92m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori 1 tualet dhe  ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 11:24 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 11:24 am
 • ID e pronës: MRE-50909
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127