Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 350  euro/muaj

 • € 350
Rruga Haxhi Dushku, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 350  euro/muaj
Rruga Haxhi Dushku, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 350  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Haxhi Dushku
I mobiluar
Kati 2
Vile Private
Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 2 të një Vile Private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti 1 ballkon dhe PARKIM.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 11:43 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 11:43 am
 • ID e pronës: MRE-50925
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Dushku, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127