Qera, Apartament 2+1+2+garazhd, RRUGA NDRE MJEDA, 600 Euro

 • € 600
Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+garazhd, RRUGA NDRE MJEDA, 600 Euro
Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2,RRUGA NDRE MJEDA ,600 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: RRUGA NDRE MJEDA,Kompleksi AIC

•I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 5 te nje pallati te ri me siperfaqe 110 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Mars, 2024 në 10:52 am Përditësuar 25 Mars, 2024 at 10:55 am
 • ID e pronës: MRE-36679
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931