Qera, Apartament 2+1+Blk, Qender, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera
Qera, Apartament 2+1+Blk, Qender, 450 Euro/Muaj
Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Rruga e Kavajes, 450 euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajes, prane Qendres

• i mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 💶 450 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+Blk, ne Rrugen e Kavajes prane Sheshit Skenderbe, me nje siperfaqe prej 100 m² dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga sallon ndenje, ambjent gatimi , ambjent ngrenie,2 dhoma e gjumi , korridori, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti pozicionohet prane rruges kryesore dhe eshte shume prane me Qendren e Tiranes.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2023 në 10:15 am Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-12152
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135