Qera, Apartament 2+1+blk, Tregu Elektrik, 350 Euro

 • € 350
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+blk, Tregu Elektrik, 350 Euro
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera Apartament 2+1+blk, Tregu Elektrik, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Todi Shkurti

• E Mobiluar

• Kati 3

• Vile 4 kateshe

• 350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 2+1 ne katin 3 te nje vile private 4 kateshe me siperfaqe 120m². Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet e mobiluar teresisht dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Prill, 2024 në 8:03 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:08 pm
 • ID e pronës: MRE-38763
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509