Qera, Pjes Vile, 1+1, Kinostudio,Tv Klan, 300 Euro

 • € 300
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 1+1, Kinostudio,Tv Klan, 300 Euro
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1,Kinostudio, 300 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:TV KLAN

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  300 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, dhoma gjumit, 1 tualet, oborr. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Prill, 2024 në 10:26 am Përditësuar 8 Prill, 2024 at 1:56 pm
 • ID e pronës: MRE-38794
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931