Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thate, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thate, 400 Euro/Muaj
Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1,Liqeni i Thate ,400 euro/muaj

 

Tipologjia 3+1

Adresa:Liqeni i Thate

Pjeserisht I mobiluar

Kati 2

Pallat i Ri

Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 3+1, me një sipërfaqe prej 135m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 1:51 pm Përditësuar 12 Prill, 2024 at 1:51 pm
 • ID e pronës: MRE-39463
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 135 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931