Qera Apartament 3+1+2+2blk, Rruga E Elbasanit Pas Ambasades Amerikane, 600 Euro I Diskutueshem

 • € 600
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 3+1+2+2blk, Rruga E Elbasanit Pas Ambasades Amerikane, 600 Euro I Diskutueshem
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1+2+2blk, Rruga e Elbasanit, 600 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Qemal Guranjaku, pas Ambasades Amerikane

• i Mobiluar

• Kati 4

•Pallat ekzistues

• 600 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 130m² i cili ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i organizuar nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 dhome e cila mund te pershtatet gjithashtu per dhome gjumi pasi aktualiusht eshte e pershatur si dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 11:34 am Përditësuar 11 Maj, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-46816
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931