Qera Apartament 2+1+Blk, Kodra e Diellit, 800 Euro I Diskutueshem

 • € 800
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1+Blk, Kodra e Diellit, 800 Euro I Diskutueshem
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+blk, Kodra E Diellit, 800 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Kodra e Diellit

• i Mobiluar

• Kati 2

•Pallat I ri me ashensor

• 800 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 126m² ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi,2 tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar totalisht.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 12:05 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 12:05 pm
 • ID e pronës: MRE-46860
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 126 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931