Qira, Apartament 1+1, Fresk, 320 Euro

 • € 320
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1, Fresk, 320 Euro
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Fresk, 320 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu, prane pikes se Gazit

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

• 💶 320 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati te ri. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 12:14 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 12:14 pm
 • ID e pronës: MRE-46868
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931