Shitje ambient biznesi, Komuna e Parisit, 3500euro m/2

 • € 3,500
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje ambient biznesi, Komuna e Parisit, 3500euro m/2
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 3,500

Përshkrimi

Agjensia Morina Shitje ambient biznesi, Komuna e Parisit, 350 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Hasan Alla, Kristal Center

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet per shitje ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 25m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri prane Kristal Center. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 12:22 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 12:22 pm
 • ID e pronës: MRE-46873
 • Çmimi: € 3,500
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127