Qera; hyrje 1+1, Ali Demi, 300 Euro

 • € 300
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera; hyrje 1+1, Ali Demi, 300 Euro
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Pasho Hysa, 30.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Pasho Hysa Pike Referimi: Lagjia Ali Demi
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² qe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë,  eshte e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, kendi i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Ka nje vend parkim per nje veture.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Shkurt, 2024 në 4:00 pm Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 9:28 am
 • ID e pronës: MRE-30922
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931