Shitet Truall + Vile 3 Kateshe, Dobresh, 420,000 Euro

 • € 420,000
Dobresh, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Truall + Vile 3 Kateshe, Dobresh, 420,000 Euro
Dobresh, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • € 420,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Truall + Vile 3 kateshe, Dobresh, 420,000 Euro

 

• Tipologjia: 3 Kateshe

• Adresa: Dobresh

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 200m²

• Siperfaqe  totale toke+ndertim 2000 m²

• 💶 420,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 3 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 200m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne zonen Dobreshit. Shtëpia organizohet shumë të mirë dhe është  e mobiluar, kati i pare eshte i mobiluar, kati i dyte po ashtu ndersa kati i trete eshte i pamobiluar.

 

Organizimi si me poshte:

Kati 1

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-1 dhome gjumi

–  2 banjo

 

Kati i dytë

-2 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 3 banjo

– 2 ballkone te bollshme

 

Kati i trete

-2 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 3 banjo

– 2 ballkone te bollshme

 

 

Katet lidhen me shkalle te brendshme.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe vilen.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Shkurt, 2024 në 11:22 am Përditësuar 21 Shkurt, 2024 at 11:24 am
 • ID e pronës: MRE-31789
 • Çmimi: € 420,000
 • Sip. totale: 2000 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 8
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Dobresh, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257