Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Siri Kodra, 450 Euro

 • € 450
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Siri Kodra, 450 Euro
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Siri Kodra

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Besa

• E mobiluar

• Kati i 1

• Vile 3 kateshe

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i mobiluar . Ka 2 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Maj, 2024 në 2:40 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 2:09 pm
 • ID e pronës: MRE-49206
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134