Shitet Apartament 3+1+Blk+Verande+Garazh, Velipoje–Kompleksi Fishta, 536,000 Euro.

 • € 536,000
Kompleksi FISHTA, Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 3+1+Blk+Verande+Garazh, Velipoje–Kompleksi Fishta, 536,000 Euro.
Kompleksi FISHTA, Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
 • € 536,000

Përshkrimi

Agjencia Morina Shet Apartament 3+1+Blk+Verande+Garazh, Velipoje–Kompleksi Fishta, 536,000 Euro.

 

• Tipologjia: 3+1+Blk+Verande+Garazh

• Adresa: Velipoje–Kompleksi Fishta,

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat I Ri

• Siperfaqe Apartamentit 120,1 m²

• Siperfaqe Verandes 175 m²

• Siperfaqe Garazhi 38 m²

• Cmimi 536,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 3+1 , i cili ndodhet ne katin e 6 te nje kompleksi ne vijen e pare bregdetare ne velipoje.

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, nje verande te madhe. Shitet i mobiluar.

Me apartamentin shitet dhe nje garazh me qepen  38 m² me cmim prej 57 000 Euro.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

MORINA REAL ESTAT

Detajet

Publikuar më 27 Maj, 2024 në 2:07 pm Përditësuar 27 Maj, 2024 at 2:09 pm
 • ID e pronës: MRE-49182
 • Çmimi: € 536,000
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 295 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kompleksi FISHTA, Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Zone Periferike/Aeroport

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257