Qera, Hyrje Private 3+1, Don Bosko, 700 Euro/Muaj

 • € 700
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, Don Bosko, 700 Euro/Muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1, Don Bosko

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Prane Restorant Gjeli

• E mobiluar

• Kati i 3

• Vile 3 kateshe

•700 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 140 m². Ambienti eshte i mobiluar se fundmi. Ka 3 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 11:23 am Përditësuar 17 Maj, 2024 at 11:23 am
 • ID e pronës: MRE-47810
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134