Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, 300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, 300 Euro/Muaj
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga e Dibres perballe komisariatit 4 ,  300 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Rruga e Dibres prane Shkolles se Bashkuar

• i mobiluar

• Kati 1 hyrja e vecante

• shtepi private

• 💶 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament e tipologjise 1+1 prane Rruga e Dibres perballe komisariatit 1  me një sipërfaqe prej 60m².

Shtepia është e organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhoma gjumi,   dhe tualeti.  jepet e mobiluar . Shtepia gjendet ne katin e 1 te nje  shtepie private hyrja e vecante.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 11:07 am Përditësuar 17 Maj, 2024 at 11:07 am
 • ID e pronës: MRE-47796
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931