Apartament 1+1, Te Kopshti Zoologjik , 480€

 • € 480
Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Te Kopshti Zoologjik , 480€
Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, te Kopshti zoologjik , 480€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  te Kopshti Zoologjik

• i Mobiluar

• Kati 4 me ashensor

• 480euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 75m² ne katin e 4 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 10:57 am Përditësuar 17 Maj, 2024 at 10:59 am
 • ID e pronës: MRE-47787
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931