Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Allias, 450 Euro

 • € 450
Rruga Myzafer Spaho, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Allias, 450 Euro
Rruga Myzafer Spaho, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1,.

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa:Ruga Myzafer Spaho

• E mobiluar

• Vile 2 kateshe

• 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:Jepet hyrje private 3+1 komplet vile 2 kateshe me siperfaqe 180m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 3 dhoma, nje kuzhine dhe 2 tualete. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 11:55 am Përditësuar 18 Prill, 2024 at 4:51 pm
 • ID e pronës: MRE-40426
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 180 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myzafer Spaho, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931