Shitet Apartament 1+1+Blk,Qyteti Studenti, 114.500 Euro.

 • € 114,500
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk,Qyteti Studenti, 114.500 Euro.
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 114,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Qyteti Studenti,Rruga Pjeter Budi, 114.500 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa:Qyteti Studenti,Rruga Pjeter Budi

• E Mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 70m²

💶 114,500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 70m², ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me punime shume cilesore, punime hidraulike dhe elektrike te reja, tualet inkaso, dyer dhe dritare me dopio xham.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 11:23 am Përditësuar 11 Maj, 2024 at 2:31 pm
 • ID e pronës: MRE-40420
 • Çmimi: € 114,500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931