Qera, Apartament, 1+1, Qyteti Studenti, 400 Euro

 • € 400
Rruga Arben Broci, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament, 1+1, Qyteti Studenti, 400 Euro
Rruga Arben Broci, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Qyteti Studenti, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rezidenca Ana

• Kati 4

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 70m²

💶 400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70m² dhe ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat i ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

Eshte i shtruar me parket.

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 


©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 10:56 am Përditësuar 18 Prill, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-40406
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Arben Broci, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931