Qera, Shtepi Private 1+1, Rruga Besa, 250 Euro

 • € 250
Rruga Besa, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 1+1, Rruga Besa, 250 Euro
Rruga Besa, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Shtepi Private , 1+1, Rruga Besa, 250 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Besa

• i mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•  250 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 1 te nje shtepije private ne rrugen Besa, Siri Kodra. Ambienti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 28 Gusht, 2023 në 12:06 pm Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-16060
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Besa, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135