Qira, Ambjent Biznesi, 2+1+2WC, BOSH, Kompleksi Zirkon, 500 Euro

 • € 500
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Ambjent Biznesi, 2+1+2WC, BOSH, Kompleksi Zirkon, 500 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambjent Biznesi 2+1+2Wc,BOSH, Kompleksi Zirkon, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• Bosh

• Kati 9

• Pallat i Ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi 2+1 me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 9 ne nje pallat te ri me ashensor tek kompleksi Zirkon, Rruga Kongresi i Manastirit.

Ambienti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga 3 dhoma te medha bosh dhe 2 tualete.

Jepet totalisht i investuar. Ka gjithashtu nje post parkimi me cmim ekstra 50€ ne muaj.

Mund te perforet per tipologji te ndryshme biznesi si: qender estetike, zyra call centeri ,magazine per dyqanet online, qender kursesh, after school etj.

 

Nese e preferoni per banim ka cmim tjeter qeraje.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Mars, 2024 në 3:52 pm Përditësuar 14 Mars, 2024 at 3:52 pm
 • ID e pronës: MRE-35225
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521