Qira, Ambjent Biznesi, 1+1+Blk, BOSH, Kompleksi Zirkon, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Ambjent Biznesi, 1+1+Blk, BOSH, Kompleksi Zirkon, 400 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambjent Biznesi 1+1+Blk,BOSH, Kompleksi Zirkon, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• Bosh

• Kati 2

• Pallat i Ri

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 ne nje pallat te ri me ashensor tek kompleksi Zirkon, Rruga Kongresi i Manastirit.

Ambienti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga dy dhoma te medha bosh dhe tualeti.

Jepet totalisht i investuar. Ka gjithashtu nje post parkimi me cmim ekstra 50€ ne muaj.

Mund te perforet per tipologji te ndryshme biznesi si: qender estetike, zyra, magazine per dyqanet online, qender kursesh etj

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 14 Mars, 2024 në 3:42 pm Përditësuar 14 Mars, 2024 at 3:42 pm
 • ID e pronës: MRE-35217
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521