Qira, Apartament 1+1+Blk, BOSH, Kompleksi Zirkon, 350 Euro

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1+Blk, BOSH, Kompleksi Zirkon, 350 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1+Blk,BOSH, Kompleksi Zirkon, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• Bosh

• Kati 9

• Pallat i Ri

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 9 ne nje pallat te ri me ashensor tek kompleksi Zirkon, Rruga Kongresi i Manastirit.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Disponon vetem kundrabufe, nuk eshte i mobiliuar. Ka gjithashtu nje post parkimi me cmim ekstra 50€ ne muaj.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 14 Mars, 2024 në 3:32 pm Përditësuar 14 Mars, 2024 at 3:32 pm
 • ID e pronës: MRE-35213
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521