Qera, Apartament 2+1, Selvia , 700 Euro/Muaj

 • € 700
Rruga Abdulla Keta, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Selvia , 700 Euro/Muaj
Rruga Abdulla Keta, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament/ambjent biznesi 2+1, Selvia ,700 euro/Muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:prapa Mon Amour, Selvia

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pallati i Ri

• 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 70m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, nje tualet dhe veranda .

Apartamenti jepet i pamobiluar. Ne gjendje shume te mire.Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 10:55 am Përditësuar 10 Maj, 2024 at 10:55 am
 • ID e pronës: MRE-46578
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Abdulla Keta, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931