Qira Apartament 2+1, Rruga E Kavajes/Qender, 650 Euro

 • € 650
Rruga Hajdar Hidi, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Apartament 2+1, Rruga E Kavajes/Qender, 650 Euro
Rruga Hajdar Hidi, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga E Kavajes/Qender, 650 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga Hajdar Hidi

• I mobiluar

• Kati 7

• Pallat i Ri

• 💶 650 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin 7 të një pallati te ri me ashensor ne rrugen Hajdar Hidi.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Prill, 2024 në 4:16 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 7:17 pm
 • ID e pronës: MRE-37729
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hajdar Hidi, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931