Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, 450  euro/muaj

 • € 450
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, 450  euro/muaj
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, 450  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Qemal Stafa
I pa mobiluar
Kati 2
Pallat Egzistues
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Prill, 2024 në 5:21 pm Përditësuar 1 Prill, 2024 at 5:21 pm
 • ID e pronës: MRE-37742
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127