Qera Garsoniere, 21 Dhjetori, 300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Garsoniere, 21 Dhjetori, 300 Euro/Muaj
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Garsoniere, 21 Dhjetori, 300 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Artan Lenja, Kompleksi Kontakt

• i pamobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

• 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet garsoniere me qera me siperfaqe 45m² ne katin e 1 te nje pallati te ri. Garsonierja eshte e organizuar ne ambient fjetje, ambient ndenje, ambient gatimi , tualeti dhe ballkoni.

Eshte i pa mobiluar, i shtruar me parket dhe me sistem ngrohje-ftohje.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 11:06 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 11:18 am
 • ID e pronës: MRE-37995
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257