Shitet Apartament 1+1, Fresk, pran teleferikut, 100,000 Euro.

 • € 100,000
Teleferiku, Rruga Ramazan Lici, Fresku, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1, Fresk, pran teleferikut, 100,000 Euro.
Teleferiku, Rruga Ramazan Lici, Fresku, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Fresk, 100000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Fresku, prane teleferikut

• Kati 4

• Siperfaqe 75m2

• Pallat i ri

💶 100,000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Bllk, me siperfaqe 75 m², ndodhet në katin e 4 në një pallati te ri  prane  teleferikut, tek Fresku. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe  1 ballkon. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Prill, 2024 në 10:38 am Përditësuar 4 Prill, 2024 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-38236
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Teleferiku, Rruga Ramazan Lici, Fresku, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544