Shitet Aktivitet Biznesi Palester tek kompleksi Mangalem, Ali Demi

 • € 40,000
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Okazion

Shitet Aktivitet Biznesi Palester tek kompleksi Mangalem, Ali Demi

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 40,000

Përshkrimi

• Gjendja : Shume e Mire
• Vendndodhja: Kompleksi Mangalem, rruga ”Pasho Hysa”,Ali Demi
• Kati 0
•Siperfaqja 240 m2
• 💶 40.000 euro i diskutueshem
✨ Informacion mbi pronen :
Shitet aktiviteti i biznesit Palester i ngritur prej 2 vitesh dhe qe ushtrohet ne katin 0 te nje kompleksi rezidencial, me fasade nga rruga, ne nje siperfaqe prej 240 m2. Ambienti eshte i marre me qera. Vlera e qerase eshte 850€. Eshte ne gjendje shume te mire. Palestra i ka te gjitha paisjet e nevojshme dhe bashkekohore. Gjithashtu dhe nje klientele te ngritur, aktive dhe mjaft besnike. E vetmja palester ne te gjithe kompleksin e mirepopulluar.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.

Detajet

Publikuar më 23 Nëntor, 2023 në 2:01 pm Përditësuar 27 Nëntor, 2023 at 12:46 am
 • ID e pronës: MRE-21322
 • Çmimi: € 40,000
 • Sip. totale: 240 m²
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135