Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga e Kavajes, 121000 Euro i diskutueshem

 • € 121,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga e Kavajes, 121000 Euro i diskutueshem

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 121,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+blk, Rruga e Kavajes, 121,000 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajes perballe Deliorgjit

• Kati 12 i fundit

• Pallat me ashensor

• Viti ndertimit 2007

• Siperfaqe Bruto 70m²

• Sipërfaqe Neto 61m²

💶 121,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 70m² dhe ndodhet në katin e 12 në një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet bosh.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-20678
 • Çmimi: € 121,000
 • Sip. e pronës: 61 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2007
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509