Shitet, Apartament 1+1, Xhamllik, 88,000 Euro

 • € 88,000
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1, Xhamllik, 88,000 Euro
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 1+1 Xhamllik, 88,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Arkitekt Sinani

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 88,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 50 m2 dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues ne Rrugen Arkitekt Sinani, Xhamllik. Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 10:19 am Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 10:23 am
 • ID e pronës: MRE-53883
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257