Shitet, Apartament 1+1,21 Dhjetori,130000 Euro

 • € 130,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1,21 Dhjetori,130000 Euro
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, 21 Dhjetori – , 130000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa:21 dhjetori,mulliri

• bosh

• Kati 3

• Pallat ekzistues

•Siperfaqe bruto: 52m²

•Gjendja: e re

💶130,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 52m² dhe ndodhet në katin 3 në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga 1 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambienti gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti shitet bosh, i shtruar me parket, me tualet te perfunduar dhe dyer te vendosura.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 10:19 am Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-53884
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931