Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht, 110.000 Euro/muaj

 • € 110,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht, 110.000 Euro/muaj
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+1, Yzberisht, 110,000 Euro.

 • Tipologjia: 1+1+2 Blk
 • Adresa: Yzberisht Pike Referimi: Pas Amerikan 3
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 85 m2
 • Cmimi I Shitjes 110,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+2 Blk, me siperfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Shitet i mobiluar teresisht. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Unazes se Re. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 11:42 am Përditësuar 19 Prill, 2024 at 12:10 pm
 • ID e pronës: MRE-41164
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934