Qera, Duplex, Prane Pediatrise – Rruga Kongresi I Manastirit, 500 Euro

 • € 500
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Duplex, Prane Pediatrise – Rruga Kongresi I Manastirit, 500 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Duplex, prane Pediatrise – Rruga Kongresi i Manastirit, 500 Euro

 

• Tipologjia: Duplex

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 100 m²

💶 500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera duplex me siperfaqe 100 m² dhe ndodhet ne katin e 1 ne nje pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

Mobilimi vendoset ne varesi te kerkeses se klientit.

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 


 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 11:27 am Përditësuar 19 Prill, 2024 at 11:27 am
 • ID e pronës: MRE-41140
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257