Qira Ambient Biznesi, Pediatria – Rruga Kongresi I Manastirit, 500 Euro/Muaj.

 • € 500
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Ambient Biznesi, Pediatria – Rruga Kongresi I Manastirit, 500 Euro/Muaj.
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, Pediatria – Rruga Kongresi i Manastirit, 500 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: Duplex

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 140 m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar ne Rrugen Kongresi Manastirit. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 2 ambiente eshte i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Disponon post parkimi

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 11:21 am Përditësuar 19 Prill, 2024 at 11:21 am
 • ID e pronës: MRE-41071
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257